Oprawy High Bay LED

Sortuj produkty
sortuj wg :

Oprawy High Bay LED to lampy przemysłowe które są doskonałym zamiennikiem dla lamp metalohalogenowych, rtęciowych oraz sodowych. Dzięki zastosowaniu diod LED o wysokiej efektywności możemy uzyskać oszczędność energii elektrycznej na poziomie 60-70% w porównaniu do lamp starego typu.

Lampy High Bay LED są przeznaczone do oświetlenia różnego rodzaju obiektów przemysłowych takich jak – zakłady przemysłowe, hale produkcyjne, magazyny, hale i obiekty sportowe, galerie handlowe, stacje paliw i hale przemysłowe.

W naszym sklepie dostępna jest szeroka gama lamp High Bay LED w pełnym zakresie mocy oraz w różnych rodzajach barwy światła – ciepłej, neutralnej i zimnej.

Wysoki stopień szczelności oraz możliwość pracy w szerokim zakresie temperatur pozwalają na stosowanie opraw zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz.

Lampy przemysłowe High Bay LED wyróżniają się długim okresem żywotności, który ma szczególne znaczenie w przypadku ich instalacji w obiektach o utrudnionym dostępie np. w magazynach wysokiego składowania, czy w halach produkcyjnych. Brak konieczności częstej wymiany żarówek w oprawach zainstalowanych na dużych wysokościach to również spore oszczędności dla firmy na kosztach eksploatacji.

 

Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze oświetlenia do swojego pomieszczenia skontaktuj się z nami telefonicznie tel. (22) 374 89 71 lub prześlij wiadomość na adres sklep@led-online.pl zawierającą wymiary pomieszczenia (długość, szerokość i wysokość) oraz oczekiwany poziom natężenia światła (np. 300lux). Wykonamy bezpłatną symulację oświetlenia w programie Dialux i podamy ile i jakiej mocy opraw potrzebujesz.

1 2 3

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl