Oprawy hermetyczne LED

Sortuj produkty
sortuj wg :
1 2 3

Oświetlenie led cieszy się dużą popularnością głównie ze względu na dużo niższy pobór energii od tradycyjnych żarówek, czy też świetlówek jarzeniowych. Ich ekonomiczne zużycie prądu daje zarówno korzyści finansowe, jak i ekologiczne. W wielu sytuacjach jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie opraw hermetycznych led. Ich największą zaletą jest wytrzymałość, dzięki której doskonale sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. W sklepie led-online.pl tego typu oświetlenie dostępne jest w wielu modelach, różniących się od siebie mocą oraz rozmiarem.

Dlaczego lampy hermetyczne LED są tak wytrzymałe?

Jak już wspomnieliśmy, fenomen oświetlenia tego typu wynika przede wszystkim z jego wyjątkowej odporności na czynniki zewnętrzne. W przeciwieństwie do obudów starego typu, oprawy oświetleniowe hermetyczne nie rozszczelniają się pod wpływem wysokiej wilgotności, panującej w pomieszczeniu. Do środka nie przenika ani woda, ani żadnego rodzaju zanieczyszczenia. Dzięki temu zamknięte w szczelnej oprawie diody led są odporne na zabrudzenie, a przez to dłużej równomiernie rozprowadzają światło. Klosze o mlecznej barwie sprawiają natomiast, że lampy nie powodują efektu oślepienia, a praca przy nich jest nad wyraz komfortowa. Na rynku akcesoriów oświetleniowych trudno o lepszy produkt pod względem szczelności. Lampy hermetyczne led w tej kategorii po prostu nie mają sobie równych.

Oprawy oświetleniowe hermetyczne – gdzie znajdują zastosowanie?

Z racji na swoją wysoką wytrzymałość, hermetyczne oprawy ledowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie panują trudne warunki, w których zwykłe żarówki po prostu by sobie nie poradziły. Najczęściej są więc montowane w pomieszczeniach pracowniczych lub na halach przemysłowych. O ile w domowej kuchni mogłyby zostać uznane za przesadę, o tyle na zapleczu restauracji obowiązkowo powinno się znaleźć dla nich miejsce. Ledy hermetyczne można oczywiście montować także w prywatnych domach. Najlepiej sprawdzą się w piwnicach i garażach, a także w pomieszczeniach gospodarczych i na strychach. Trudno również wyobrazić sobie bez nich profesjonalny warsztat czy zakład stolarski. W miejscach, gdzie ciężko jest utrzymać nieskazitelną czystość z uwagi na wszechobecny pył czy wióry, oświetlenie tego rodzaju jest bowiem niezastąpione.

Lampy oraz oprawy hermetyczne LED w różnych rozmiarach

Na stronach naszego sklepu bez problemu znajdziesz zarówno lampy hermetyczne led, jak i oprawy hermetyczne przeznaczone do instalacji świetlówek led. Obecne tu modele pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów, którym ufamy. By spełnić oczekiwania każdego z klientów, w naszym asortymencie posiadamy lampy o różnej mocy, tak by bez trudu można było dopasować je do wielkości pomieszczenia czy charakteru wykonywanej pracy. Najsłabsze z dostępnych u nas lamp mają moc 24 W, a te najmocniejsze – aż 75W. Cena opraw hermetycznych led zależy w głównej mierze od ich mocy, ale również od jakości zastosowanych komponentów. Oprawy hermetyczne występują w trzech wariantach długości – 60cm, 120cm i 150cm. Przed dokonaniem zakupów upewnij się więc, jakiej mocy oraz rozmiaru potrzebujesz. Pamiętaj, że oprawy z dwustronnym wyprowadzeniem zasilania można ze sobą łączyć w jedną linię oświetlenia. W zależności od modelu maksymalna liczba połączonych ze sobą opraw ledowych może sięgać nawet do klikudziesięciu sztuk.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl